تازه‌ترین کتاب‌های چاپ‌شده

درخت-دختر-پرنده-1

معرفی انتشارات

انتشارات کارگاه کودک به مدیر مسئولی اکرم امینایی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ در زمینه انتشار کتاب برای کودکان و خردسالان، والدین، مربیان، مدرسان و مراکز پیش دبستان آغاز نموده است.
انتشارات همواره کوشیده است بیشتر بر نشر کتاب هایی همت  گمارد که بر اساس نیاز های جامعه و تجربه های مربیان در حوزه رشد و تکامل کودکان شکل گرفته اند و از: ایجاد انگیزه کتابخوانی، توانمند سازی جوامع محلی، ارتقای خانواده در راستای ایجاد محیطی شاد و امن برای کودکان و ضرورت آموزش های پیش دبستانی حمایت می نمایند. انتشارات کارگاه کودک از معدود ناشرانیست که کتاب پارچه ای برای نوزادان منتشر مینماید. تمامی این کتاب ها بصورت دست دوز و بدون استفاده از هیچگونه چاپ و رنگ «که میتواند برای نوزادان مضر باشد» تهیه می گردند. محتوای تمامی این کتابها برگرفته از داستانهای ایرانی و با تکیه بر هویت ملی است.

کودک، خانواده، دنیای بهتر با کتاب های انتشارات کارگاه کودک
468-60
نامه مربی- شماره 75-1

فروش اینترنتی نشریه نامه مربی شروع شد

نشریه‌ی نامه‌ی مربی نشریه‌ای تخصصی در حوزه رشد و تکامل کودکان خردسال است. انتشار این نشریه از سال ۱۳۷۵ در مؤسسه پژوهشی کودکان دنیا به سردبیری خانم هنگامه بازرگانی و به صورت داخلی آغاز شد و تاکنون ۷۵ شماره از آن چاپ شده است.
بعدها نشریه هر دو ماه یک بار به شکل ویژه‌نامه انتشار یافت و آخرین شماره آن در تابستان ۱۳۹۴ به چاپ رسید. در هر شماره ویژه‌نامه، مقاله‌های گوناگون و جامعی در ارتباط با یک موضوع واحد ارایه شده است.

علاقه مندان، می توانند شماره های گوناگون نشریه را از اینجا تهیه نمایند.

نامه مربی- شماره 68-1
بازگشت به بالا